Вчера 10
Сейчас 1
Сегодня 5
Завтра 1

Ромащенко: Ігри зі збірною були корисними

Хокеїст сподіваються відзначатися і у МХЛ
17 октября 2013г. 07:59

Товариські матчі зі збірною України були корисними для хокеїстів "Молодої Гвардії". Таку думку висловив капітан "гвардійців" Руслан Ромащенко, повідомляє офіційний сайт команди.

"Ці ігри корисні для нас. Ми 10 днів перебували під хорошими навантаженнями, багато хлопців поїхали до збірних. Була пророблена серйозна робота, потрібно було трошки розвіятися, і ці ігри допомогли нам у цьому плані. Тепер будемо готуватися до виїзних матчів з "Червоною Армією"
, - сказав Ромащенко.

За його словами, товариські матчі дали змогу зіграти тим хокеїстам, які у чемпіонаті МХЛ мають не достатньо ігрового часу.

Також капітан "Молодої Гвардії" висловив надію, що свою результативність в товариських іграх йому вдасться зберегти й у офіційних.

"Було б непогано перенести ці досягнення в офіційні матчі. Просто в цих поєдинках я грав у першій п’ятірці, отримував багато ігрового часу, багато кидав завдавав, тому вийшло забити. Сподіваюся, що навіть граючи в четвертій ланці в матчах МХЛ, де моя роль, в основному, працювати в захисті на команду, це відчуття голу збережеться"
, - зазначив Ромащенко.

Нагадаємо, що 8 та 10 листопада "Молода Гвардія" та збірна України провели два контрольних матчі. В першому з них виграли за булітами хокеїсти у синьо-жовтій формі (5:4Б), в другому - "гвардійці" завдали супернику сухої поразки (6:0). В останній грі Ромащенко відзначився дублем.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.