Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Сеуканд: Рахунок у грі з "Левами" - не показник

До "нафтогазівців" у тренера є питання
28 октября 2013г. 10:25

Хокеїстам "Компаньйон-Нафтогазу", незважаючи на перемогу з великим рахунком над "Левами", ще є над чим працювати. Про це заявив головний тренер столичної команди Олександр Сеуканд, повідомляє офіційний сайт "нафтогазівців".

"Що стосується сьогоднішньої гри, то рахунок - не показник, поки не варто тішитися надіями. Наші хокеїсти повинні перемагати в кожному матчі. Але щодо якості дій на льоду у мене є питання до багатьох... Тому не треба дивитися на рахунок"
, - наголосив він.

Сеуканд також висловив переконання, що інші команди, які поспішно формувалися перед самим стартом сезону, за деякий час розіграються і будуть показувати хороший хокей.

"Хотілося б відзначити старання деяких керівників: вони змогли з порожнього місця створити команди, які заявилися в чемпіонат, і всупереч усім труднощам стартувати в ньому. Це багато коштує, особливо в таких бойових умовах, в яких знаходиться наш хокей. Думаю, якийсь час мине, хлопці вкотився, зіграються, і все буде добре"
, - зазначив Сеуканд.

Нагадаємо, що 6 листопада "Компаньйон" завдав нищівної поразки "Левам", обігравши їх з рахунком 9:2. Сьогодні, 7 листопада відбудеться повторна зустріч цих суперників.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы