Шуплер: У три ланки було грати важко

Не лише цей матч вирішує долю плей-оф
14 ноября 2012г. 23:41

Донецький "Донбас" у матчі проти братиславського "Слована" підвели проблеми зі складом. Про це на післяматчевій прес-конференції заявив головний тренер команди Юліус Шуплер.

"Звичайно є й психологічний тиск, до того ж не повезло, чи хлопці не дограли. Прикро. З усіх сил старалися. Але нам не вистачало центрального нападника Робітайла. Молоді хлопці ще на такому рівні зіграти не змогли. І звичайно важко проти суперника, коли у них чотири майже рівні склади, а ми більшу частину матчу грали на три п’ятірки"
, - сказав Шуплер.

Він також відзначив, що його підопічні провели не весь матч так, як потрібно.

"Одна з вирішальних ігор у нинішньому сезоні, але на жаль, перший період ми провели не дуже якісно. Потім, коли зрівняли рахунок, вийшли вперед 3:2, хотілося грамотно зіграти. Але припустилися помилки, шайба залетіла. В кінцівці хотіли ще щось показати, створили моменти, але з чистих ситуацій не забили. Прикро, що у овертаймі пропустили"
, - розповів Шуплер.

Водночас наставник "Донбасу" переконаний, що шанси на потрапляння до плей-оф у його команди все ще є.

"Наразі я хочу сказати, що все ще попереду, хоча відсоток успіху тепер не такий великий. Однак не лише цей матч вирішує долю виходу до плей-оф, а й багато інших ігор, які ми повинні були виграти"
, - підкреслив словацький фахівець.

Нагадаємо, що 15 лютого "Донбас" удома в овертаймі поступився "Словану" з рахунком 3:4.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы