У КХЛ тепер будуть розраховувати на Донецьк

Лізі сподобалась організація драфту-2013
27 мая 2013г. 09:58

 Континентальна хокейна ліга високо оцінила організацію Драфту юніорів КХЛ-2013, що відбувся 25-26 травня у Донецьку. Про це заявив прес-службі ХК "Донбас" заступник керуючого директора АНО "КХЛ" Олексій Киреєв.

"П’ятий драфт пройшов на дуже високому рівні. Всі позитивні очікування збулися. Повинен сказати, що приємно здивувала організація та атмосфера. Все на високому рівні. Хокеїсти дуже задоволені, матч пройшов чудово, сподобалася процедура. Клуби так само претензій не висловлювали і залишилися задоволені. Я вважаю, що процедура пройшла успішно. У нас тепер є розуміння, що за кордоном можна проводити найсерйозніші заходи, і надалі ми будемо розраховувати на Донецьк, якщо у ліги будуть пропозиції з проведення різних процедур"
, - зазначив Киреєв.

Водночас, за його словами, процес формування команд на показовий матч ще потребує поліпшення. І ліга спільно з клубами працюватиме у цьому напрямку.

Також Киреєв висловився щодо ситуації, коли клуби помилялися, називаючи на драфті хокеїстів, яких вже обрали. Він зокрема пояснив, що старожилів ліги за помилки карали, водночас новачку КХЛ хорватському "Медвешчаку" дозволили помилку виправити і вибрати іншого гравця.

"Ми всі повинні розуміти, що "Медвешчак" - клуб молодий і щойно з’явився в лізі. Ми зробили виняток. Решті клубам на нараді ми говорили, що помилки будуть каратися, і вибори будуть анулюватися. Це неуважність, яка таким довгим і складним процедурам властива. Помилялися якраз клуби, які мають солідний досвід, але на цьому не варто акцентувати увагу"
, - сказав Киреєв.

Нагадаємо, що Драфт КХЛ у Донецьку став першим за всю історію ліги, що пройшов за межами Росії. Донецький "Донбас" під час процедури вибрав уродженця Києва Уліба-Гліба Березовського та захисника із системи казанського "Ак Барса" Романа Халікова.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы