матч-центр: Хоккей
Вчера 3 3
Сейчас 1 1
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 1 1
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные

У НХЛ намітився прогрес щодо скасування локауту

Власники і хокеїсти провели плідний день

5 декабря 2012г. 09:27

 Власники клубів НХЛ та група гравців ліги провели дуже конструктивний діалог щодо укладення нової колективної угоди та припинення локауту. Про це за результатами переговорів заявили їхні учасники, які вперше з початку локауту вийшли до преси разом та сповнені духом співпраці, відзначає TSN.

"Звичайно, у нас був довгий день. Я думаю, що він був конструктивним. У нас був хороший діалог. З деяких питань це був найкращий день за весь час переговорів, які вимальовуються у не дуже оптимістичну картину. У нас попереду ще багато роботи, однак ми плануємо знову зібратися у середу"
, - заявив спеціальний представник профспілки гравців Стів Фер.

Відзначимо, що дані переговори вперше пройшли у новому форматі: у них взяли участь 6 власників клубів, шість хокеїстів, представник профспілки Стів Фер та заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі. Керівники профспілки Дональд Фер та ліги Гері Беттмен за домовленістю участі у цій зустрічі не брали.

"Я високо ціную зусилля гравців. Я вважаю, що всі старанно попрацювали. Я думаю, що кожен хоче досягти згоди, і це надихає. Ми сподіваємося, що незабаром досягнемо відчутного прогресу"
, - у свою чергу відзначив Дейлі.

У зустрічі взяли участь власники "Бостона" Джеремі Джейкобз, "Калґарі" Мюррей Едвардз, "Піттсбурга" Рон Бьоркл, "Вінніпега" Марк чіпмен, "Тампа-Бей" Джеффрі Вінік та "Торонто" Леррі Тенненбаум; хокеїсти Сідні Кросбі, Раян Міллер, Шейн Доан, Джонатан Тейвз, Мартін Сен-Луї та Бред Річардз.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між НХЛ та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося. Донині переговори були провальними, включаючи й нетривалий переговорний процес за участю федеральних посередників.

Наразі в лізі скасовані 422 матчі сезону.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]