"Витязь" може переїхати до Подольська

Клуб буде змушений шукати більшу арену
20 февраля 2013г. 16:26

Клуб КХЛ з підмосковного Чехова "Витязь" може змінити прописку через введення лігою більш жорстких вимог до кількості глядачів, яку має вміщувати домашня арена клубу.

"В цілому поки що планів щодо поліпшення домашньої арени немає. Єдине - в наступному році Московська область буде будувати тренувальний каток поруч з нашим "льодовим" для хокейної школи. Що ж стосується посилення лігою вимог до спортивних споруд, то, якщо таке питання постане, ми готові переїхати. Найближчий варіант для нас - це сусідній Подольск, стадіон у місті вміщує 5,5 тис. глядачів"
, - розповів президент "Витязя" Михайло Головков.

Палац спорту "Витязь" у Чехові є найменшим в лізі і вміщає всього 3,3 тис. глядачів.

У самій лізі найбільш проблемною вважають арену "Спартака", яка є більшою за чеховську, але морально застарілою.

"У першу чергу статистику псує дуже низька відвідуваність хокею в Москві, але я впевнений, якщо будуть побудовані сучасні палаци, то людей на хокей буде приходити більше. Деякі клуби дійсно можуть бути переведені у ВХЛ через невідповідність вимогам і повинні будуть надати лізі плани розвитку домашніх арен. Гостро це питання на даний момент стосується "Спартака". Плануємо, що за кілька років заявки будемо приймати тільки від команд, у яких арени не менші ніж на 9 тис. глядачів"
, - повідомив віце-президент КХЛ з хокейних операцій Володимир Шалаєв.

Нагадаємо, що арена "Дружба" у Донецьку, на якій виступає "Донбас", вміщує 4,1 тисячу глядачів. Втім, до 2015 року клуб планує спорудити багатофункціональну "Кальміус Арену", кількість посадкових місць на якій на хокейних матчах буде 12,8 тис.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы