Вчера 5
Сейчас 0
Сегодня 9
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей

Ворошнов: Страшенно соромно перед собою

Заради хокею воротар скинув 85 кілограмів
21 ноября 2013г. 16:23

Воротар "Вінницьких Гайдамаків" Микола Ворошнов повернувся у професійний хокей після п’ятирічної перерви. Come back Ворошнова відбувся в матчі проти "Білого Барсу", в якому голкіпер зіграв 4 хвилини 16 секунд і пропустив чотири шайби.

"Перший млинець" вийшов гливким
, - зізнався Ворошнов в інтерв’ю сайту iSport.ua. -
У принципі, по тому сумбуру, який стався перед матчем з "Білий Барсом", немає нічого дивного, що повернення в хокей вийшло невдалим. Наша команда грала, ледве приїхавши на матч. Та й сам я, якщо бути до кінця відвертим, був погано готовий до зустрічі, в першу чергу морально - такий сумбур перед грою не віщував нічого доброго, ніякої концентрації і настрою. Коли вийшов на майданчик, мандражув як 15-річний пацан. Хоча мені 28 років, і за кількістю ігор на самому різному рівні давно переріс мандраж. Але моє повернення сталося! З іншого боку - мені страшенно соромно, в першу чергу перед собою, що так все склалося, і я пропустив чотири шайби. Звичайно, мій come back представлявся
мені
трішки інакше, але я не буду впадати у відчай, і буду йти далі"
.

Нагадаємо, що на одному з життєвих етапів Ворошнов розповнів до 175 кілограмів, але заради любові до хокею воротар пішов у популярне шоу "Зважені та щасливі" і став переможцем, скинувши там 85 кілограмів.

"Хокей - ця була одна з основних причин моєї участі в шоу. Було дуже прикро, що я нічого не міг зробити зі своєю вагою. Хлопці дуже сильно підколювали мене. Наприклад, захисник Олексій Бернацький називав мене "мішком" (сміється). Казав: "Мішок, давай вставай!". І було так класно зустрітися з ним після перемоги в шоу, коли всі побачили, що серед нас двох у нього гірші фізичні дані. Це було приємно. Я дуже хотів повернутися в хокей, було дуже прикро дивитися за іграми з трибуни. Але я розумів, що все можливо, що абсолютно все може стати на свої місця"
, - підкреслив воротар.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы