Ягру у Едмонтоні вдалося засмутити Якупова

40-річний чех "ще досі смертоносний"
07 февраля 2013г. 09:50

Шайба ветерана чеського хокею Яроміра Ягра, закинута у овертаймі принесла "Даллас Старз" перемогу над "Едмонтон Ойлерз" у виїзному матчі регулярного чемпіонату НХЛ.

Поєдинок, що відбувся 6 лютого у Едмонтоні, закінчився з рахунком 2:3ОТ (0:0, 1:2, 1:0, 0:1).

Своє перше очко у матчі Ягр заробив у другому періоді, коли з його передачі Джеймі Бенн відновив статус кво (33:24). Перед цим за господарів результативним кидком відзначився Алеш Гемськи (23:21).

До кінця другої двадцятихвилинки хокеїсти "Далласа" зуміли вийти вперед завдяки голу Дерека Роя (38:44). Втім, у третьому періоді Джастін Шульц знову рахунок зрівняв (37:38).

Перемогу "Далласу" Ягр приніс на 1:46 додаткового періоду. Це вже удруге на старті регулярної першості НХЛ 40-річний чех став головним творцем перемоги своєї команди.

"Він ще досі смертоносний, коли отримує шайбу. Це був кидок, який важко зупинити, це був довершений кидок"
, - поділився своїми враженнями від голу Ягра його молодий партнер по команді Коді Ікін.

Відзначимо, що перший номер драфту-2012 росіянин Наїль Якупов також не залишився без балів за результативність у цьому поєдинку. Він став асистентом у взяття воріт Гемськи.

За результатами ігрового дня "Даллас" з 11 очками перебуває на восьмій сходинці Західної конференції, а "Едмонтон", який не може здобути перемоги вже четвертий матч поспіль, з такою ж кількістю очок розташувався сходинкою вище.