Завтра 2

Збірна Росії виграла Кубок Першого каналу

Російські хокеїсти закинули на турнірі 14 шайб
16 декабря 2012г. 17:00

Збірна Росії з хокею стала переможницею другого етапу Євротуру, вигравши на Кубку Першого каналу всі три проведених матчі із загальним рахунком 14:2.

У своїй заключній зустрічі на турнірі підопічні Зінетули Білялетдінова з рахунком 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) завдали поразки фінам.

Голи у складі збірної Росії забивали Вадим Шипачов (29-та хвилина), Євген Малкін (31-ша), Ілля Ковальчук (42-га). Єдина шайба команди Суомі на рахунку захисника московського ЦСКА Мікко Мяенпя (36-та).

Нагадаємо, що у попередніх матчах Кубку Першого каналу росіяни обіграли шведів (5:1) та чехів (6:0).

У іншому матчі дня збірна Швеції перемогла чеських хокеїстів з рахунком 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) і тим самим забезпечила собі друге місце на російському етапі Євротуру. У складі шведської команди голами відзначились Маркус Юханссон (6-та хвилина), Патрік Хорнквіст (37-ма), Карл Седерберг (47-ма) і Джоель Лундквіст (59-та).

Чехи, які виграли на Кубку Карьяла всі три матчі, зазнали на другому етапі Євротуру три поразки.