Вчора 1
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Вимоги, дотримання яких є обов’язковим при використанні будь-яких матеріалів з сайту xsport.ua

Використання з будь-якою метою будь-яких інформаційних матеріалів з сайту xsport.ua можливе лише за умови дотримання норм чинного законодавства, зокрема і законодавства про інтелектуальну власність, а також вимог сайту xsport.ua (далі — Сайт ), що вказані нижче.

В розумінні цього повідомлення, використанням – є будь-яке відтворення, копіювання, поширення, опублікування, переклад, передрук, транслювання на телебаченні, редагування та використання в інший спосіб, передбачений чинним законодавством України.

Інформація, що позначена як «Реклама», публікується на правах реклами.

Використання будь-яких матеріалів, що наявні на сайті, дозволяється у разі надання прямого посилання (для Інтернет-видань — гіперпосилання) на безпосередню адресу головної сторінки Сайту або на адреси внутрішніх сторінок - джерел матеріалів. Посилання (гіперпосилання) обов'язково повинно бути в перших рядках та у ідентичному з основним текстом розмірі. Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного чи часткового використання матеріалів Сайту. Гіперпосилання повинно бути відкритим, тобто без тегів noindex, nofollow.

Використання будь-яких фото або відео матеріалів Сайту дозволяється за умови зазначення першоджерела і прямого посилання на Сайт — xsport.ua, при цьому у разі наявності на фотографії імені фотографа (чи іншої інформації про нього) та/або вотермарки Сайту, обов'язковим є їх збереження при використанні фотографій. При використанні аудіовізуальних матеріалів Сайту та/або з офіційної сторінки на каналі YouTube (http://www.youtube.com/user/ChannelHockey) коду плеєра Сайту або коду плеєра YouTube з офіційного каналу.

Права на контент, відмічений логотипом REUTERS або підписаний як такий, що належить REUTERS, є власністю REUTERS. Його використання без дозволу правовласника заборонене. Copyright 2014 Thomson Reuters.

Будь-які порушення даних умов будуть розцінюватися як такі, що захищаються законодавством про права інтелектуальної власності і права на інформацію. Використання будь-якої інформації без дотримання вищезазначених вимог буде розцінюватися, як таке, що здійснено без погодження з ООО «ТОТВЕЛЬД» (xsport.ua) та з порушенням вимог чинного законодавства. Наслідками таких порушень може бути звернення редакції Сайту до судових та правоохоронних органів з метою захисту прав та інтересів, а також притягнення винних осіб до відповідальності.

Редакція Сайту має право в будь-який момент змінювати ці умови. Зміни набуватимуть чинності з моменту їх опублікування на Сайті.

З метою забезпечення виконання зазначених вимог та з питань отримання дозволу на використання матеріалів сайту радимо звертатись до відповідальних працівників редакції Сайту через форму зворотного зв’язку, вказавши у темі повідомлення «Сотрудничество».