Завтра 3

Збірна України знищила іспанців

З першої п’ятірки відзначились майже всі
08 ноября 2012г. 23:25

Збірна України з нищівним рахунком перемогла національну команду Іспанії у першому для обох суперників поєдинку на передкваліфікаційному олімпійському турнірі, що розпочався сьогодні у Києві.

Матч закінчився з рахунком 7:0 (2:0, 5:0, 0:0) на користь господарів.

"Перемога є перемога, результатом ми задоволені, однак є моменти, які ми розберемо і завтра виправимо"
, - заявив після матчу головний тренер українців Олександр Куликов.

Рахунок у зустрічі відкрив на 13-й хвилині Андрій Міхнов. Крім нього у воротах іспанців розписалися одразу четверо хокеїстів нашої першої п’ятірки: Руслан Федотенко (17-та хвилина), Олексій Понікаровський (28-а), Олександр Побєдоносцев (36-а) та Сергій Варламов (40-а). Крім них шайби на свій рахунок записали Артем Гніденко (24-а) та Артем Бондарєв (35-а).

Відзначимо, що найбільш результативним у матчі виявився Варламов, який крім голу на свій рахунок записав також дві результативні передачі. А от голкіпер суперників Андер Алкаін зумів відбити 62 кидки по власних воротах з 69.

Нагадаємо, що у першому поєдинку дня збірна Польщі розгромила завтрашніх суперників українців команду Естонії з рахунком 8:0.