Вчера 0
Сегодня 0
Завтра 0
Развернуть Свернуть

Веб-конференция президента Федерации волейбола Украины Михаила Мельника

Глава волейбольной Федерации - гость веб-конференции XSPORT
08 августа 2017г. 13:22
Михаил Мельник / volleyball.ua

Во вторник, 8 августа, президент Федерации волейбола Украины Михаил Мельник станет гостем веб-конференции XSPORT.

Интервью с главой Федерации смотрите в прямом эфире на телеканале XSPORT, а также в плеере в этой новости. Начало – 12:30.

Свои вопросы Михаилу Мельнику оставляйте в комментариях к этой новости. Сервис комментариев на нашем сайте, напомним, доступен без регистрации.

Основной темой интервью станет предстоящий женский чемпионат Европы, который пройдет в Азербайджане (Баку) и Грузии (Тбилиси) с 22 сентября по 1 октября. Сборная Украины на этом турнире попала в одну группу с Россией, Турцией и Болгарией.

Также глава украинской волейбольной Федерации оценит успешные выступления женской и мужской команд в Евролиге, где наши сборные одержали победы. 

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 27

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3   
8 августа 2017г. 12:56
ЧЕ буде транслюватись на ТВ,САША задай етот вопрос?
8 августа 2017г. 20:48
Над цим дуже сильно будуть працювати. Але ви маєте розуміти, що права потрібно купити. Жоден телеканал не купив. Зі сторони Федерації буде подвигом купити самостійно і показати на якомусь телеканалі. Час ще є.
8 августа 2017г. 12:39
За два роки як Михайло Григорович при владі було зроблено більше ніж за попередні років десять.Два сезони тому,ми мали тільки три ліги.Національні збірні стали насправді-збірними командами.Про Україну згадали не тільки в європі.Нам всім потрібно згуртуватися навколо Мельника,за для українського волейболу,України.Але й без державної програми підтримки волейболу,особливо дитячого,студентського.В контексті цього хочу запитати: що з проектом "Закону про меценатство". Дякую.
8 августа 2017г. 12:21
Михайле Григоровичу, таке відчуття , що з вашим приходом почалося справжнє життя в українському волейболі!!!Напевно дуже не просто після стількох років сплячки виводити  на міжнародний рівень вітчизняний волейбол,але бачу ,що це Вам під силу. Бажаю успіху у всіх ваших починаннях!!!
Борітеся - поборете!
Вам Бог помагає!
За Вас правда,
за Вас слава,
і воля святая!!!!!!
8 августа 2017г. 12:17
Як на думку пана президента має розвиватись волейбол в Україні як вид спорту? Як популязирувати його в массах? І чи є на його думку взаємозвязок між массовістю та рівнем збірної країни? дякую...
8 августа 2017г. 11:42
Михайло Григорович, по-перше, вітаю вас та збірні з чемпіонством в Євролізі, дуже дивно, що ці здобутки дуже мало де висвітлювались. Читаючи попередні коментарі, таке враження, що це пише фіскальна служба...
Такі питання-
1. Україна є однією з найбільших країн за чисельністю в Європі, спорт наш тримається в основному на ентузіазмі самих спортсменів. Як ви вважаєте, як краще залучати молодь до занять спортом, яку роль в цьому відіграють спонсори та меценати?
2. Дайте будь- ласка свою оцінку управління спортом та федераціями взагалі. Кого ви б могли виділити зі спортивних функціонерів?
Дякую. Перемог!!!
8 августа 2017г. 11:16
Шановний Михайле Григоровичу!

Хотілось би Вам висловити свою підтримку та слова величезної подяки.  Завдяки Вашій наполегливій роботі волейбол почав  знову відроджуватися. Сьогодні ми вже маємо можливість дивитись трансляції матчів  по телебаченню.  

За один рік Ви змогли зробити такий прорив, що іншим керманичам це не вдавалося зробити за багато років поспіль, чи то від не бажання чи  від відсутності можливостей, то вже історія.
Чоловічі та жіночі змагання міжнародного рівня повернулись в Україну, участь та організація змагань чоловічої та жіночої Євроліги 2017 року пройшли на дуже високому рівні. Все за, що Ви беретесь Ви робите з душею та серцем і як результат ми маємо подвійний успіх у жіночої та чоловічої команди, 1-ші місця в Евролізі 2017 року.

Ми бачимо, що все більше і більше національних збірних по різним віковим категоріям приймають участь в чемпіонатах Європи, адже тільки таким шляхом наші гравці зможуть отримувати величезний європейський досвід.

Що, хотілось би побажати, щоб досягнення наших спортсменів об’єднували українське суспільство, піднімали рівень патріотизму й гідності, приносили неперевершену радість усім шанувальникам, вселяли надію на майбутні перемоги і звершення.  

Нехай Ваші досягнення і далі примножують славу і авторитет нашої  України!
8 августа 2017г. 10:30
В первую очередь хочу сказать спасибо, что в Украинском спорте есть такие Президенты Федераций. С первого дня знакомства Михаил Григорьевич оставил о себе впечатление настоящего спортивного функционера и профессионала своего дела. Его поддержка законопроекта о Меценатстве в Спорте была необходима и мы ее получили, хочу заметить, что благодаря общим усилиям сегодня этот законопроект зарегистрирован в Верховной Раде Украины и готовится пройти первое чтение, 6770-6771-6772, принятие этих законопроектов поможет выйти спорту Украины на новый уровень и у истоков всего этого стоял вместе с нами Михаил Григорьевич!

Второе,  что бы я хотел отметить, это, что в нашем спорте не так много прогрессивных Глав Федерации, второй вопрос который м ы обсуждали, это внедрение информационных технологий в жизнь спорта Украины. Тут мы тоже нашли точки спорикосновения и в скором времени будет внедрена система нового вида спортивной статистики и спортивного анализа, как в моей федерации, регби, так и у наших партнеров Федерации Волейбола Украины.

Да и от себя лично хочу добавить, что первый раз за много лет, я считаю, волейбол вышел на новый виток роста. О нашей стране начали говорить, как о сильной волейбольной державе. Хочу от себя лично, поблагодарить Михаила Григорьевича и всю его команду. Только спорт, только вперед!

Президент Федерации регби Днепропетровской области, Президент Союза Регбийных клубов и помощник народного депутата Украины, Давыдов Денис!
8 августа 2017г. 10:17
Добрый день! Почему харьковский дворец спорта Локомотив не используется для игр сборной? Здесь волейбол очень сильно любят. И связанно ли это с тем, что у вас нет нормального контакта с руководством харьковского Локомотива? Год назад у клуба был трудный период. Что делала федерация, чтоб Локомотив не исчез?
8 августа 2017г. 10:00
Добрый день. Сильные сборные могут быть такими только с сильным чемпионатом. Что можете сказать об уровне наших Суперлиг и что делается, чтоб он стал выше?
Вы уже год как президент ФВУ. Успехи безусловно есть! Какими будут ваши следующие шаги, например, на второй год вашего президентства?
В этом году в составе женской сборной появилась Олеся Рыхлюк. Может ли сборная рассчитывать на нее на чемпионате Европы?
8 августа 2017г. 08:21
Доброго дня, пане Михайло! В 20 км вiд Харкова в с. Березiвське (сан.Бермiнводи) є в\больна комада(багаторазовий чемпiон району), якою я опiкуюсь,як можу, останнi рокiв 30. В цьому роцi в харкiвськiй командi "Юракадемiя" з"явиться наша "зiрочка, хлопчина який "вирiс" внашiй командi. Якщо його не "вграють", або не продадуть, буде на кого подивитись в майбутньому. Питання: А чи зможете Ви, пане презитдент,запропонувати (та проконтролювати) "Юракадемiї" за пiдготовку (безкоштовну для неї) гравця такого рiвня,видiлити нашiй командi пару комплектiв форми, сiтку та з10 м"ячiв?

Страницы: 1  2  3  

Букмекер месяца