Батько Олександра Абраменко прокоментував срібну медаль сина на Олімпіаді в Пекіні

Фрістайліст завоював першу українську нагороду Ігор-2022
19 лютого 2022р. 07:35
Батько Олександра Абраменко прокоментував срібну медаль сина на Олімпіаді в Пекіні
Фото: noc-ukr.org

Володимир Абраменко, Батько Олімпійського чемпіона з фрістайлу, а також володаря срібної медалі Ігор-2022 Олександра Абраменко, В інтерв'ю прес-службі НОК України прокоментував успіх сина на Олімпіаді в Пекіні.

Яке бути татом дворазового медаліста Олімпійських Ігор?

«Напевно, це як бути олімпійцем, який піднімається на п'єдестал пошани. Дуже хвилююче. Мене переповнює гордість за сина, за його результат».

Чи є якісь ритуали перед стартом Олександра у Вас? Зідзвонюєтеся ви перед відповідальними стартами?

«Ми зідзвонювалися напередодні змагань. Він дуже переживав. Психологічно його підірвала ситуація з командою (командні виступи, де ми розраховували на медаль, скасували через спалах коронавірусу в нашій збірній), всі надії були саме на змішану команду. Але у нас мама більше з ним спілкувалася, психологічно налаштовувала, радила, як вести себе

У день змагань дружина ніколи не дивиться змагання. Або роботою який-небудь займається, або взагалі виходить на вулицю прогулятися. Я люблю дивитися сам вдома, оцінюю, аналізую».

Що Ви відчували, коли Олександр пішов на фінальний стрибок?

«Я був дуже радий вже тому факту, що він потрапив в шістку. Він самий віковий спортсмен там був. Те, що він буде виконувати потрійне сальто з п'ятьма гвинтами, я знав. У нього не було вибору, цей стрибок поставили в програму. Він його на тренуванні пробував кілька разів в Пекіні, але не міг жодного разу в ноги приземлитися. Але я радий, що все вдалося. Про себе думав: тільки отримай задоволення».

Вдалося Вам поспілкуватися з сином? Які були Ваші перші слова?

«Ми не відразу зателефонували після виступу, я розумів, що у нього інтерв'ю, трохи не до цього. Але вже пізніше ми поговорили і я сказав йому: «Молодець. Чоловік. Поставив мету - виконав». Мама більше вже говорила, хвалила його. Ми щасливі. Саша довів, що золота медаль Ігор-2018 - не випадковість. Великий молодець!»

Олександр Абраменко став найтитулованішим українцем в історії Зимових Олімпіад.

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: