Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Гутцайт: «Час кожному сказати своє вагоме слово. МОК повинен почути наш голос та біль»

Президент НОК України звернувся до спортивного співтовариства
22 березня 2023р. 16:57
Гутцайт: «Час кожному сказати своє вагоме слово. МОК повинен почути наш голос та біль»
Вадим Гутцайт / Фото - Instagram
Міністр молоді та спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт в Instagram опублікував звернення до світового спортивного співтовариства.

«Мовчання вбиває. Пора кожному сказати своє вагоме слово. МОК повинен почути наш голос та біль. Я звертаюся до всього спортивного співтовариства – в Україні та за межами нашої держави, об'єднатися, щоб не допустити російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань».


«Ваш голос в медійному просторі, соціальних мережах, на сторінках федерацій, при спілкуванні з лідерами міжнародних федерацій, саме зараз, коли МОК розглядає можливість допуску росіян і білорусів до спортивних змагань, надзвичайно важливий. Ваша підтримка зусиль Мінестерства молоді та спорта, НОК України, українських дипломатів, української діаспори неоціненна. Чи не час зараз повертати представників країн-агресорок на міжнародну арену. Разом ми сильніші. Нас повинні почути».
Раніше Гутцайт відреагував на рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) про повернення російських і білоруських спортсменів до турнірів.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
24 березня 2023р. 09:23
Кто бы говорил, но не этот ватник. Поет хорошо, но сам обожает все расейское . Уверен на все 100, что в случае допуска на ОИ орков, он примет решение, что наши спортсмены будут выступать вместе с ними.

Букмекер місяця