Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Олена Говорова: «Французи на нашому боці, і вони нас підтримують»

Бронзова призерка Олімпіади в Сіднеї заявила, що росіянам і білорусам не будуть раді на Іграх в Парижі
18 травня 19:33
Олена Говорова: «Французи на нашому боці, і вони нас підтримують»
Олена Говорова/Фото: SBC

Радниця Офісу Президента України з питань спорту Олена Говорова під час першої всеукраїнської конференції зі спортивного маркетингу SBC SUMMIT UKRAINE розказала про позицію мера Парижа Анн Ідальго щодо участі в Олімпіаді-2024 росіян і білорусів, а також повідомила про допомогу, яку Франція надає українському спорту: 

«Пані Ідальго дуже чітко висловлює свою позицію з приводу неучасті нейтральних спортсменів з рф та рб в Олімпійських іграх – «Ми не раді вам на Олімпіаді»! І коли вона приїжджала минулого року до нас в Київ, вона однозначно сказала, що спортсменам з рф та рб не місце на Олімпійських іграх. 

Окрім того Франція дуже допомагає нам фінансово. Французи надали кошти для організації зборів для наших спортсменів, які виступатимуть в Парижі на Олімпійських іграх. Різні організаційні моменти напередодні Олімпіади ми також вирішуємо за допомогою наших французьких партнерів.

Також місто Лілль і наш великий друг Філіп Ламблан, який ще після Чорнобильської катастрофи забирав дітей на оздоровлення, так само сьогодні надають можливість 150 дітям відпочити, поїхати на тренувальні збори. Саме до міста Лілля. Це буде як раз під час Олімпійських ігор і я дуже сподіваюсь, що вони відчують цю атмосферу і побачать, що відбувається в країні, коли йде Олімпіада. Французи на нашому боці і французи нас підтримують».

Раніше Олена Говорова розповіла про те, що член МОК Сергій Бубка напряму спілкувався з президентами міжнародних федерацій для організації безкоштовних тренувань українських спортсменів.

Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця