Олімпійська чемпіонка-2006: «Федерації відмовляють росіянам навіть у відборі на Ігри. Ми можемо не потрапити в Париж»

рашистка світлана журова ображена на МОК та інші організації<br> <br>
29 жовтня 2022р. 19:14
Олімпійська чемпіонка-2006: «Федерації відмовляють росіянам навіть у відборі на Ігри. Ми можемо не потрапити в Париж»
світлана журова / Фото - Facebook
Олімпійська чемпіонка-2006 з ковзанярського спорту та депутат держдуми оркостану світлана журова в інтерв'ю місцевим ЗМІ заявила, що рашистські спортсмени можуть не встигнути пройти відбір на Олімпійські ігри-2024.

«МОК (Міжнародний олімпійський комітет) рекомендував федераціям не допускати росіян. І майже всі вони до цього прислухалися, крім федерації з тенісу – вони дають спортсменам допуск під нейтральним прапором. Інші поки не готові на це піти, хоча документ МОК і є рекомендаційним. В результаті зараз федерація за федерацією відмовляють росіянам навіть у відборі на Олімпійські ігри».


«Волейбол вже не допустив росіян на відбіркові ігри, вони не можуть отримати ліцензії. І ось в чому сенс: якщо в 2023 році всі події в Україні закінчаться і нас почнуть допускати, спортсмени можуть вже не пройти відбір і не потрапити на змагання, адже кваліфікації починають проводитися заздалегідь».


«Легкоатлети та інші індивідуальні спортсмени можуть отримати допуск за кілька місяців до Олімпіади, а ось з груповими видами спорту все інакше».


Нагадаємо, від рук рашистів загинули вже 154 українських спортсмена та тренера. росія знищила 22 і пошкодила 113 спортивних об'єктів.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

Париж-2024

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: