06:00
Тримай ляща
06:00
Автоперегони. FIA ETCR. Етап 1. По (Франція)

Сергій Бубка: «Як можна почувати себе добре, коли відбувається така катастрофа?»

Президент НОК України розповів L’Equipe про свій стан під час війни та допомогу Україні від світу спорту
17 вересня 10:50
Сергій Бубка: «Як можна почувати себе добре, коли відбувається така катастрофа?»
Сергій Бубка на зустрічі з Президентом України Володимир Зеленський / фото - Офіс Президента

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка в інтерв’ю французькому виданню L’Equipe розповів про те, як світ спорту зреагував на необхідність допомоги України після повномасштабного військового вторгнення росії, про виділення стипендії дочці екс-капітана збірної України з водного поло Євгена Обедінського та свій особистий стан під час війни.

Про реакцію світу спорту на війну

«Реакція світової спортивної спільноти на допомогу Україні була неймовірною. Коли мені довелось попросити допомоги Олімпійського комітету Туреччини, вони з радістю відгукнулись, взяли на себе всі витрати на тренувальні збори наших спортсменів, на харчування. Те же саме можу сказати про Олімпійський комітет Румунії, який я просив прийняти наших спортсменів у березні напередодні чемпіонату світу з легкої атлетики».

Про стипендію дочці Євгена Обедінського

«Коли я дізнався про те, що окупанти вбили колишнього капітана збірної України з водного поло Євгена Обедінського прямо в його будинку в Маріуполі, я попросив зв’язатись з його батьком Олександром, який є Заслуженим тренером України з водного поло, і домовитись за виділення дочці Кірі стипендії».

Про свій стан під час війни

«Коли ви бачите те, що відбувається, ви не можете почувати себе добре, ви страждаєте. Як можна почувати себе добре, коли відбувається така катастрофа?»

Нещодавно стало відомо, куди підуть додаткові 5 мільйонів доларів від Фонду солідарності МОК.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: