Томас Бах: «Україна хоче ізолювати не тільки росію як державу, а і всіх росіян»

Глава МОК розглядає допуск атлетів з країн-терористів
28 січня 13:19
Томас Бах: «Україна хоче ізолювати не тільки росію як державу, а і всіх росіян»
Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах розглядає варіант допуску російських спортсменів до участі у міжнародних стартах. Слова приводить spiegel.de.

Відсторонення спортсменів тільки через паспорти не відповідає цінностям і місії Олімпійської хартії. Цілком можливо, що росіяни і білоруси виступлять під нейтральним прапором. Зібрати всіх спортсменів з усього світу – це завдання і символ МОК.

Бойкот України Олімпійських ігор, яким погрожував міністр спорту Вадим Гуцайт в Facebook, в даному випадку не відповідає нашій місії. Ми знаємо точку зору України, яка не тільки хоче ізолювати росію як державу, а й хоче повністю ізолювати всіх росіян.

Ми солідарні з українськими спортсменами, проте інші атлети не повинні страждати, якщо їхні країни знаходяться в стані конфлікту.


Гутцайт не виключає бойкот Україною Олімпіади-2024 через допуску росіян і білорусів.

Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
28 січня 2023р. 18:26
Путин ссылается на мнение российского народа,который полностью поддерживает нападение на Украину.  85% населения России за продолжение войны.Оставшиеся 15% - это не достигшие совершеннолетия.Получается,что 100% взрослого населения одобряют кровопролитие  в Украине.С давних времён считается  виновным за развязывание войны весь народ страны агрессора т.к. позволил своим правителям это сделать.А сегодня мы имеем не только позволил,а и с восторгом одобряет это злодеяние.Спорт,это мир и дружба между народами,а не убийства,кровь и разрушения.Если мировая общественность позволит стране- агрессору участвовать в международных соревнованиях,то есть вероятность ,что вражда между людьми с противоположными мнениями о войне перекинется на спортивные площадки и зрительские трибуны.И тогда международное спортивное движение постигнет тяжелое потрясение и политическое противостояние.Это сегодня нужно человечеству?

X-Video: