19:30
Безстрашний. Художній фільм
20:55
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Яценко: «На функціонування бази в Конча-Заспі в перші місяці війни були виділені кошти від «Фонду солідарності»

Бронзовий призер Ігор-2004 згадала, як спортсмени адаптувались до умов війни
08 серпня 10:27
Яценко: «На функціонування бази в Конча-Заспі в перші місяці війни були виділені кошти від «Фонду солідарності»
Олена Яценко / фото - handball.net.ua

Бронзовий призер Олімпіади-2004 з гандболу Олена Яценко, яка нині обіймає посаду менеджера зі зв’язків з суб’єктами олімпійського руху в Національному олімпійському комітеті України, в інтерв’ю розповіла про те, як спортивна спільнота України адаптувалась до війни.

«Через певний час, коли ми вже всі трохи адаптувались до подій, було прийнято рішення їхати на олімпійську базу в Конча-Заспі. Там я побачила, що таке згуртованість спорту. Дуже багато людей через свої зв’язки вирішили дуже багато запитань для спортсменів, які в той час там перебували. Це і президент НОК Сергій Бубка, і президент Федерації гандболу Андрій Мельник, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Нельсон Гайріян, вже згадана мною Олена Говорова, директор бази в Конча-Заспі Андрій Крилюк, виконавчий директор НОК України Наталія Коваленко, начальник відділу єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту Мінспорту Олена Цигиця.

В той час база в Конча-Заспі стала прихистком не тільки для людей зі спорту, але і для їх родичів. Тільки світ спорту міг так об’єднатись і допомагати один одному. Тоді були виділені кошти від «Фонду солідарності», який очолив Сергій Бубка, на функціонування бази. Всі дуже об’єднались, були створена група в месенджері, де всі спілкувались та допомагали один одному. Справді були мільйони дзвінків, мені особисто дзвонили з Сербії, Словенії, Хорватії зі словами підтримки, з пропозиціями допомоги».

Нещодавно Міністр спорту Вадим Гутцайт заявив, що багато збірних вже повертаються до України аби проводити підготовку на наших база.

Джерело: SportArena
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: