Олімпіада-2024: де в Україні дивитись Ігри в Парижі
Зеленський: «Щиро бажаю успіху кожному нашому спортсмену»
Глава держави поспілкувався з українськими спортсменами
24 липня 21:50
![Зеленський: «Щиро бажаю успіху кожному нашому спортсмену»](/upload/resize_cache/iblock/2db/916_537_2/2db98eaee389aa8d02d5569f3a811502.jpg.webp)
Спілкувався з нашими олімпійцями, які вже цього тижня представлять Україну на літніх Іграх у Парижі. Щиро бажаю успіху кожному нашому спортсмену. Це вже велике досягнення – що під час повномасштабної війни ми беремо участь в Олімпіаді нарівні з усіма іншими націями, і що на Іграх не буде прапорів та участі держави-терориста.
Вболіваємо та підтримуємо наших олімпійців!
Олімпіада-2024: де в Україні дивитись Ігри в Парижі.
Коментарі 0