Зеленський: «У світі чують нашу позицію про те, що олімпійські принципи повинні бути однозначно захищені від держави-терориста»

Президент України вважає, що в росії спорт використовують в якості пропаганди
04 лютого 22:46
Зеленський: «У світі чують нашу позицію про те, що олімпійські принципи повинні бути однозначно захищені від держави-терориста»
Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до народу подякував Прем'єр-міністру Великої Британії за допомогу, а також повідомив, що обговорив з паном Ріші Сунаков питання загрози міжнародному олімпійському руху.

 Говорив сьогодні з Ріші Сунаком, паном Премʼєр-міністром Великої Британії. Дуже важлива розмова. Дуже вагомі речі ми з ним готуємо.

Подякував пану Премʼєр-міністру, усім британцям за допомогу нашій державі. Зараз у Британії наші хлопці вже почали навчатися на танках Challenger. Це хороша машина. І буде серйозна річ на полі бою.

Разом із нашими партнерами щодня робимо все, щоб наші воїни мали достатню силу для захисту від держави-терориста.

Обговорили також інші перспективні речі, які можуть зміцнити нашу оборону.

Окремо торкнулися питання загрози міжнародному олімпійському руху, яка виникла через слабкість міжнародної спортивної бюрократії. Через тих, хто намагається фактично дозволити росії пропагандистське використання спорту.

Я радий, що у світі чують нашу позицію про те, що олімпійські принципи мають бути однозначно захищені від держави-терориста.


Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: