Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Американські легкоатлетки розкритикували відомий бренд перед Олімпіадою-2024

Причина – дуже цікава
16 квітня 13:41
Американські легкоатлетки розкритикували відомий бренд перед Олімпіадою-2024
Коллін Куїглі / Фото - Yahoo
Американські легкоатлетки залишилися незадоволеними формою, яку американський бренд спортивного одягу Nike підготував для жіночої збірної США з легкої атлетики для виступу на літніх Олімпійських іграх -2024 у Парижі (Франція). 

Деякі спортсменки вважали жіночий комплект форми з трусами з високими вирізами на стегнах надто відвертим та нефункціональним. Цитує Коллін Куїглі, що спеціалізується на бігу з перешкодами, Reuters.

«Форма абсолютно не створена для виступів та високих результатів. Наші тіла різні, і безглуздо очікувати, що ми будемо готові змагатися на найвищому рівні у нашому виді спорту без відповідної форми».


У Nike пояснили, що для Олімпіади в Парижі компанія пропонує спортсменкам варіанти форми як із трусами, так і з короткими шортами, тоді як для Олімпійських ігор у Токіо пропонувалися лише труси.

Олімпійська чемпіонка у стрибках із жердиною Кеті Мун на сторінці в соцмережах зазначила, що представлена форма викликає занепокоєння, проте додала, що спортсменки мають право вибору і вона віддає перевагу трусам шортам.

Напередодні Ярославу Магучіх включили до європейського списку Forbes.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино