18:55
Вихід Дракона. Художній фільм
20:10
Баскетбол. Латвійсько-Естонська ліга. Прометей - Талтех

Бех-Романчук: «Ми разом з Михайлом були на одному з фінських телеканалів та відчули просто колосальну підтримку »

Титулована легкоатлетка – про переживання в світі з приводу війни в Україні
30 вересня 11:14
Бех-Романчук: «Ми разом з Михайлом були на одному з фінських телеканалів та відчули просто колосальну підтримку »
Марина Бех-Романчук / Фото - european-athletics.com
Чемпіонка Європи-2022 в потрійному стрибку українка Марина Бех-Романчук в ексклюзивному інтерв'ю для XSPORT розповіла як в світі підтримують її рідну країну.

Ви, як спортсмен вищого рівня, відчули, як в світі підтримують Україну під час війни?

«Так, це дійсно дуже відчувається. Я вам зараз розповів найсвіжіший приклад: вчора ми разом з Михайлом були на одному з телеканалів в Фінляндії і відчули просто колосальну підтримку з фінської сторони».


«У них дуже відоме шоу, яке за рейтингами, здається, займає 2 місце в Фінляндії, називається The song of my life («Пісня мого життя»), і вони вирішили один випуск присвятити виключно Україні. Тобто, в ньому були тільки українські герої, які за правилами шоу розповідали свої життєві історії. Склад героїв був просто фантастичний і нам все дуже сильно сподобалося. Це була можливість ще раз нагадати світові, що у нас йде війна. Це була можливість показати всьому світу, що, незважаючи на те, що відбувається в нашій країні, ми не падаємо духом, ми сильні, бадьорі і енергійні, і ми готові боротися».


«Було приємно, що в залі знаходилися українські глядачі. Фіни зробили все можливе, щоб нам було максимально зручно. Ми зараз під повними враженнями. До слова, цей епізод буде показаний і в Україні. Що цікаво, цей випуск знімали на українському, а на Фінляндію його будуть транслювати з субтитрами».


Повний інтерв'ю Бех-Романчук для XSPORT.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: