Зараз 1
Вчора 4
Сьогодні 2
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

«Бубка сучасності». Дюплантіс вже на 10 см покращив найкращий результат української легенди

Швед нещодавно встановив свій восьмий світовий рекорд
22 квітня 16:15
«Бубка сучасності». Дюплантіс вже на 10 см покращив найкращий результат української легенди
Арман Дюплантіс / фото - Facebook

Шведсько-американський легкоатлет, який спеціалізується на стрибках з жердиною, Арман Дюплантіс, як ви вже могли читати на нашому сайті, у суботу, 20 квітня, на етапі Діамантової ліги у китайському Сямені встановив свій восьмий світовий рекорд. 24-річний спортсмен стрибнув на 6 метрів 24 см, чим покращив свій світовий рекорд на 1 см.

6 метрів 24 см від Дюплантіса це рівно на 10 см вище за світовий рекорд легендарного українського стрибуна з жердиною, Олімпійського чемпіона та члена МОК Сергія Бубки, який українець встановив 31 липня 1994 у Італії. Що цікаво, цей рекорд Бубки Дюплантіс побив 17 вересня 2020 року теж у Італії: на змаганнях Rome Golden Gala Pietro Mennea Diamond League він стрибнув на 6 метрів і 15 см.

Нинішній успіх у Китаї для шведа є восьмим світовим рекордом в кар’єрі. Як для його 24-річного віку це достатньо непоганий показник. У Сергія Бубки, з яким його часто порівнюють, 17 світових рекордів на стадіоні та 18 у приміщенні. Чи зможе Арман Дюплантіс досягти рівня, як він сам зізнавався, кумира свого дитинства, побачимо згодом.

 

Нагадаємо, що Міжнародна асоціація ігор ветеранів спорту, яку очолює Сергій Бубка, нещодавно представила медалі на змагання у
США.
Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино