Вчора 4
Сьогодні 1
Завтра 3

Чумаченко та Климець завоювали медалі на турнірах Світового легкоатлетичного континентального туру

Наші дівчатка продовжують підготовку до головних стартів сезону
29 травня 2023р. 19:32
Чумаченко та Климець / Фото - Facebook
Завершилися два турніри в рамках Світового легкоатлетичного континентального туру.

У німецькому місті Релінген-Зірсбург пройшов турнір категорії «Silver» – 58th International Pentecost Sport Meeting. Друге місце в стрибках у висоту зайняла українка Юлія Чумаченко з результатом 1,88 метра.

У французькому місті Форбак відбувся турнір категорії «Bronze» – Meeting International de Forbach.

У секторі для метання молота третьою стала Ірина Климець, яка в першій спробі показала результат 68,15 метра, чого в підсумку вистачило для потрапляння в топ-3.

Чемпіонкою турніру стала Сілія Косонь з Фінляндії – 71,04 метра, друге місце зайняла француженка Лога Роус – 69,43 метра.

Нагадаємо, Ярослава Магучіх встановила кращий результат сезону в світі.