Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Дорощук: «Для мене бронза Євро – депресія днів на три»

Олег налаштовувався тільки на медаль найвищого ґатунку
12 червня 11:58
Дорощук: «Для мене бронза Євро – депресія днів на три»
Фото: Жорстка Атлетика

Український легкоатлет Олег Дорощук прокоментував завоювання бронзи на чемпіонаті Європи-2024 з легкої атлетики зі стрибків у висоту.

Загальна оцінка виступу у фіналі Євро-2024

Чи все добре? Ні. Зараз емоції переважають, бо очікування та реальність не сходяться у мене. Можливо, є за що порадіти, дві медалі для команди, у заліку підіймемося трохи. А так, все було б добре, якби (взяв) 2.33 м. Ось це було б добре, тоді б може підійшов з посмішкою.

Якщо так швидко сформулювати – фізично та психологічно відчував себе нормально. Як завжди не можу потрапити у свій стрибок. Наче на пробних все було нормально, але відчуваєш, що все не те. Тобто ти наче стрибаєш, але це за рахунок відштовхування, а не потрапляння у стрибок. І ось на такому відштовхуванні та на емоціях (й виступив). На 2.22 м взагалі натупив у перших двох спробах – добре, що хоч зібрався, тут можна плюс поставити. На 2.26 м емоційно трохи піднісся, але це був чисто силовий стрибок без якоїсь техніки. Треба було просто потрапляти в себе і можна було високо стрибати. Стан фізичний та психологічний був на висоті, а ось за технікою не склалося.

Про виграну медаль з результатом 2.26 м

Чи вірив, що на 2.26 м закінчаться змагання? Взагалі скажу, що мені дуже пощастило, що на 2.26 м закінчилася (боротьба за медалі). Спроби на 2.29 м у мене наче нормальні були, а фактичні спроби 2.26 м були. Можна сказати, що мені пощастило.

Про розчарованість бронзою і моральний стан

Розчарований стан? Просто було так багато роботи виконано, щоб провести цей чемпіонат найкращим стартом у житті. Вийшло не так, як очікувалося, але є медаль. Просто розчарований, що було багато роботи виконано, а результат, на який очікував, не виправдався. Робота як фізична, так і психологічна – просто спортсменська підготовка.

Чи повірив би, що не буду задоволений бронзі на Євро? Звичайно. Тільки золото мене може якось задовольняти. Для мене друге, третє місце, четверте – то взагалі трохи депресія днів на три. Не знаю, у мене в голові такий стандарт: золото і більше не можу нічому радіти. Хоча, можливо, треба було б порадіти. Але золото буде. Маленькими кроками йду, хочеться швидко застрибнути за золотом, але так потрохи.

Про поведінку Тамбері після завершення фіналу та спільне фото

Чи було фото з Тамбері? НІ (він так і не підійшов). Та й мені у принципі якось... Можливо (наздожене нас з Лавським), він ще тут десь бігає. Якби я стрибнув на 2.37 м, то теж літав би по стадіону, підбіг до президента. Тому я його розумію, не дивуюся цьому навіть.

Нагадаємо, що Владислав Лавський став віцечемпіоном Європи.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця