Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Фельфнер – про фінал Євро-2024: «Лише медаль будь-якого ґатунку вирішить всі питання»

Артур хоче проявити себе на змаганнях у Римі
11 червня 18:05
Фельфнер – про фінал Євро-2024: «Лише медаль будь-якого ґатунку вирішить всі питання»
Фото: Жорстка Атлетика

Український легкоатлет Артур Фельфнер висловився про вихід у фінал чемпіонату Європи-2024 з метання списа:

Неперевершено, дуже радий. Але буду тримати емоції у собі, бо попереду фінал. Нарешті я у фіналі, будемо намагатися показати той результат, який хочеться.

Взагалі ми з тренером думали, що закриють топ-12 десь 79 метрів. Так вийшло, що 80 метрів. Але я все одно був упевнений, що цих метрів (81.74) буде достатньо. Тому й вирішив завершити.

На який результат налаштовується у фіналі:

Коли вийду з фіналу без медалі чи особистого рекорду, мене це не влаштує, буду засмучений. Лише медаль будь-якого ґатунку вирішить всі питання. Хочеться просто медаль дорослого чемпіонату Європи чи особистий рекорд на дорослому рівні. Якщо і те, й інше – прекрасно, я налаштовуюся лише на це.

Що змінив після чемпіонату світу-2023:

Мені здається, трішки морально почав готуватися до таких змагань, до кваліфікації. Перед цим були старти, де намагався показувати гарний результат з перших трьох спроб. У принципі, це вдавалося, лише на останньому (турнірі) не вийшло, я там метнув 81 м. Але там були дуже погані списи – не ті, які я метаю на тренуваннях, це було неочікувано.

Зараз же, перед чемпіонатом Європи, на тренуваннях виправили технічні моменти. Я зрозумів, як треба метати, чому в мене тоді не виходило. В принципі, хотів показати все у першій спробі – тоді ж все і вийшло.

Нагадаємо, що Ярослава Магучіх завоювала перше золото України на ЧЄ-2024.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця