Зараз 3
Вчора 23
Сьогодні 11
Завтра 10
Розгорнути Згорнути

Гутцайт: « Будемо тиснути на Магучіх, їй запропонують гроші і вона поїде »

Міністр упевнений, що Ярослава не винна через фото з Ласіцкіне
16 серпня 2021р. 14:58
Гутцайт: « Будемо тиснути на Магучіх, їй запропонують гроші і вона поїде »
Вадим Гутцайт / Фото: КМДА

Глава Міністерства молоді та спорту Вадим Гутцайт висловився про скандал з української стрибункою у висоту ярославою Магучіх.

« Але по Ярославі Магучих можу сказати, що Ярослава 7 років готувалася, постійно в залах. Я вважаю, що в той момент перемоги вона просто була в стані ейфорії, і не дуже відчувала. Я впевнений, що коли вона побачила реакцію, потім все зрозуміла. Напевно, нам треба більше працювати зі спортсменами, щоб вони в змозі ейфорії більше себе контролювали.

Але по Ярославі Магучих можу сказати, що якщо ми не хочемо втратити ще цю спортсменку, щоб потім не говорили, що від нас їдуть спортсмени, то не треба на неї тиснути. Вона повернулася героїнею з бронзовою медаллю з Олімпіади, підняла український прапор. А будемо тиснути, йому запропонують гроші і вона поїде. А потім знову будуть говорити, що винен міністр, президент, не втримали.

Є така ситуація, все повинні зробити висновки, і я в тому числі, і рухатися далі ».

Нагадаємо, раніше Магучих прокоментувала своє фото з російської легкоатлеткою і офіцером Збройних сил РФ.

Джерело: Українська правда Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 8)

Коментарі 15

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
21 серпня 2021р. 08:36
Полностью согласна с Гутцайтом.
17 серпня 2021р. 12:53
Та не олени,а просто пидорасы.
17 серпня 2021р. 12:53
Та не олени,просто пидорасы,
17 серпня 2021р. 12:07
Какой по счету спортсмен может уехать из  страны, вы хоть счёт талантам не потеряли,олени
17 серпня 2021р. 11:50
Да, кстати, поцриоты, почему воюя с Россией восьмой год, вы испугались военных учений этой весной на ее территории в 200-х километрах от российско-украинской границы и заговорили о возможном вторжении России в Украину? И почему вы в Крыму не воюете? Там точно есть российская армия. Начинайте , поцриоты воевать с российской армией, а не с собственными людьми, которые не хотят ложиться под США! Вперёд в окопы, упоротые!!!
17 серпня 2021р. 15:37
Упорота собака, твоє рабське мислення, не дає тобі думати по іншому. Ти раб, і завжди їм будеш, тобі важко зрозуміти вільних людей, які завжди цінують людські життя, а у рабів немає цінностей,у тому числі і їх життя. Тому ваше мислення таке- прийдій покладів купу людей, баби ще народять
17 серпня 2021р. 11:40
Пинчук зять Кучмы поставляет трубы Газпрому. Нападайте на Пинчука, поцриоты.
17 серпня 2021р. 10:29
Якщо в людини немає ні честі, ні гідності, якщо гроші заміняють совість і любов до Батьківщини, нехай валить! Це не її земля, не її нація... Таких за бюджетні гроші утримувати не варто! Чим більше таких забереться звідси, тим краще.
17 серпня 2021р. 11:28
Пiдтримую!Функцiонери злякались, бо вона iх годуэ, а  iм "какая разница"! Просто сором
17 серпня 2021р. 11:31
Ты дура пагана
17 серпня 2021р. 12:09
В том и беда нашей страны, в таких имбецилах  как вы
17 серпня 2021р. 12:10
Ой не могу, правильная тут выискалась😂😂😂
17 серпня 2021р. 12:58
А все и свалят и в твоей гавнокраине останется, только такая тупорылая сволота,как ты.
17 серпня 2021р. 14:38
супер