Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Лавський: «Велику цінність несе те, що я виборов медаль не тільки для себе, а для України»

Владислав став срібним призером чемпіонату Європи-2024
12 червня 11:12
Лавський: «Велику цінність несе те, що я виборов медаль не тільки для себе, а для України»
Фото: Жорстка Атлетика

Легкоатлет Владислав Лавський прокоментував здобуття срібла на Євро-2024 у стрибках у висоту:

Просто вибух емоцій, я дуже переповнений емоціями, і ще не усвідомлюю, що я буду далі робити, але я дуже задоволений що показав найкращий результат сезону. Думаю, що міг би взяти і 2,33, але не сьогодні. Залишимо це на потім – стрибну цю висоту обов’язково!

Чи думав про медаль, коли їхав сюди?

Я розумів, що якщо стрибати 2,28-2,29, то можна претендувати на медаль. Такі думки були, вони зазвичай до кожного спортсмена лізуть. Але я старався відкинути це максимально, бо не можна себе загнати в такий кут, коли ти думаєш: «Все, я вже виграв». У мене було таке на чемпіонаті Європи U-20, коли я пройшов до фіналу і думав: «Все я виграв». Я тоді їхав другим номером, і якось так перегорів та погано виступив. Після цього я стараюся відкривати такі думки, і бути більш в собі, налаштовуватися що я вийду і покажу свій результат.

Медаллю задоволений, а самим виступом?

Результатом – так. Технічно – не дуже. На висоті 2,22 все могло закінчитися, але слава Богу я подолав цю висоту і зробив все як має бути.

Як вдалося зібратися?

Просто дуже хотів, розслабився максимально – думав просто, що візьму і все.

Чому переніс спробу на 2,33? 

Щоб Тамбері стрибав. Ну і так думав собі: «Перенесу на 2,33, щоб норматив стрибнути і поїхати на Олімпіаду», це моя мрія!

Тамбері дуже емоційний спортсмен і трибуни його неймовірно підтримували, на тебе це якось вплинуло?

Так, дуже емоційно було, і теж якусь роль зіграло. Я завжди стараюся емоції в собі тримати, а тут відпустив себе, і це якось відіграло важливу роль, я відкрився і я показав 2,29.

Тамбері дуже щирий, дуже класний – він мені імпонує.

В чому для тебе цінність, підняти сьогодні прапор України на «Стадіо Олімпіко»?

Велику цінність несе те, що я виборов медаль не тільки для себе, а для України, зараз це дуже важливо в такий час. Бо наші воїни просто зараз захищають нас від російських ворогів. Я знаю, що і мій колега Дем’янюк Дмитро спостерігав з окопа, як я стрибаю, виборюю цю медаль – я йому дуже вдячний за те, що він робить, і дуже мене це мотивує. І це теж зіграло роль!

Хто тебе сьогодні підтримував на стадіоні?

Звісно мій тренер Валерій Іванович Лебедюк. І ще я постійно згадую свого першого тренера Мирославу Володимирівну Скалоцьку, вона зробила великий внесок в мене. Її вже нема з нами, але я дуже її люблю як людину. Вона людина з великої літери, вона дуже багато в мене вклала сил, емоцій, все що лише могла – вона вкладала. І я думаю сьогодні вона спостерігає за мною і дуже рада.

Нагадаємо, що Олег Дорощук взяв на чемпіонаті Європи-2024 бронзу

Джерело: toughathletics.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця