Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Магучіх: «Перед чемпіонатом світу у мене була алергічна реакція, було червоне обличчя»

Призерка Олімпіади – про результати на старті сезону-2024
28 березня 16:41
Магучіх: «Перед чемпіонатом світу у мене була алергічна реакція, було червоне обличчя»
Ярослава Магучіх / Фото - ФЛАУ
Титулована стрибунка у висоту українка Ярослава Магучіх для YouTube каналу Сергія Аллахвердяна проаналізувала свої виступи на зимових стартах сезону-2024.

Цього року ти провела три старти. Перший – 2,04, потім трохи менше та менше. Чи можеш проаналізувати ці три старти?

«В Котбус я приїхала дуже налаштованою, дуже готовою, тому що після зборів ми були, і ми з тренером трохи технічно змінили мій розбіг. 2,04 – це був високий результат для мене. Далі була Америка, там де я стрибнула 2 метри, але все ж таки далося взнаки, що ми трохи раніше приїхали, і вже на змаганні у мене пішла така акліматизація. Тому я відчувала – спортсмени, які там тренуються, мене зрозуміють, що ноги були трохи ватяні, я не відчувала таку силу в них, щоб стрибати і бігати. І вже на чемпіонат світу, звісно, я була готова. Напевно, трохи зіграла зі мною злий жарт зміна часових поясів, недостатньо часу, щоб відновитися. Але я вважаю, що це все досвід. Я все це проаналізувала, що так більше не потрібно робити, і все ж таки виступила на чемпіонаті світу, здобула срібну нагороду».


«Я вважаю це успіхом, тому що насправді перед чемпіонатом світу я мала алергічну реакцію: у мене було червоне обличчя. Я випила протиалергічний засіб. Тому я скажу, що я рада, що маю срібну нагороду. Результатом не дуже задоволена, звичайно, бо це низький результат, але треба цінувати те, що маємо, бо кожна медаль дорога, до кожної медалі спортсмен іде, готується, тренується. Тому я рада».


Нагадаємо, на ЧС-2024 у приміщенні Магучих здобула срібну медаль.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця