22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Магучіх: «Я дуже щаслива, що перемогла тут і повезу цей трофей додому в Україну!»

Титулованная українка – про тріумф в фіналі Діамантової ліги в Цюріху
09 вересня 09:23
Магучіх: «Я дуже щаслива, що перемогла тут і повезу цей трофей додому в Україну!»
Ярослава Магучіх / Фото - Facebook
Бронзова призерка Тоіко-2020 року, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх в інтерв'ю прес-службі ФЛАУ поділилася емоціями після перемоги у фіналі Діамантової ліги в Цюріху (Швейцарія).

«Кожна перемога зараз – це для наших людей, для України. Я знаю, що багато хто з них дивився ці змагання, підтримував мене, писав, що вірить у мене і я все зможу. Звісно, хотілося стрибнути вище, але я витратила багато енергії до того, коли 1.97 метрів подолала з другої спроби й 2.03 з третьої. Якщо ти хочеш високо стрибати, таких помилок припускатися не можна. Але я завершила сезон стрибком вище двох метрів і я маю діамант. І знаєте, коли взяла його до рук, відчула, наскільки він важкий, ніби весь мій сезон. Тому я дуже щаслива, що перемогла тут і повезу цей трофей додому, в Україну!».


Нагадаємо, Магучих перемогла в фіналі стрибків у висоту з результатом 2,03 м.

Таким чином, Ярослава є четвертою чемпіонкою сезону Діамантової ліги в історії України. У 2011 році перемогу в потрійному стрибку здобула Ольга Саладуха, а Богдан Бондаренко (2013) та Андрій Проценко (2019) завойовували титул чоловічих стрибках у висоту.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: