Вчора 8
Сьогодні 3
Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Олена Говорова: «Нам треба повертати наших діточок, щоб у них була можливість тренуватися на Батьківщині»

Радник голови Офісу Президента розповіла про проблематику з від’їздом молодих спортсменів закордон через велику війну
28 листопада 2023р. 11:07
Олена Говорова: «Нам треба повертати наших діточок, щоб у них була можливість тренуватися на Батьківщині»
Олена Говорова / фото - Facebook

Бронзова призерка Олімпіади-2000, а нині заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень та радник голови Офісу Президента України з питань спорту Олена Говорова поділилась своїми думками щодо ситуації з перебуванням закордоном великої кількості молодих спортсменів під час повномасштабної війни.

«Стосовно дітей, які виїхали за кордон, це безумовно втрати. Наприклад, художня гімнастика. Ви розумієте, яка у нас сильна школа, і наших дівчаток із задоволенням забирають в інші країни, щоб вони виступали. У спортивній гімнастиці теж є такі ситуації. Нам треба повертати наших діточок, щоб у них була можливість тренуватися на Батьківщині і представляти нашу країну на міжнародних змаганнях».

Нагадаємо, нещодавно Олена Говорова повідомила, що знамениту київську базу «Спартак» зареєстрували у власності столиці України.


Джерело: informator.ua Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
28 листопада 2023р. 11:22
Казати легко, а от як зробити. Країна на грані демографічної катстрофи. Молодь, дітей залюбки заберуть так як у тій же Європі величезна проблема з старінням населення. А Україна може стати безлюдною Монголією. І за це все спасибі цій владі і особисто дЗе, який так гарно підготувався до війни. Саме тому ми зараз воюємо не під Перекопом, а під Запоріжжям і віддали массу життів за визволення земель, які і так до 2022 року були під українською владою.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця