16:55
live
Футзал. VBET Екстра-ліга. Ураган - Хіт. Пряма трансляція
16:25
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Повторила національний рекорд і встановила найкращий результат сезону в світі! Магучіх завоювала «золото» етапу Діамантової ліги

Українка повторила кілька рекордів
02 вересня 23:05
Повторила національний рекорд і встановила найкращий результат сезону в світі! Магучіх завоювала «золото» етапу Діамантової ліги
Ярослава Магучих / Фото: Twitter Wanda Diamond League
У Брюсселі пройшов черговий етап Діамантової ліги. У секторі стрибків у висоту Україну представляли 4 спортсменки – Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Катерина Табашник і Юлія Левченко.

Найкращий результат серед українок показала Ярослава Магучіх, яка завоювала золоту медаль. Українці довелося боротися з чемпіонкою світу Елеонорою Паттерсон.

Ярославі вдалося з першої спробі взяти висоту в 1.97 м. Саме ця висота і стала для легкоатлетки переможною.

Залишившись наодинці в секторі, Ярослава стрибнула 2.00 м, але її взяти з першої спроби не вдалося. Тоді Магучіх зважилася на 2.02 м – і взяла планку! Після цього Магучіх перенесла планку на 2.05 м – і взяла її з другого стрибка!

Це найкращий результат сезону в світі, Магучіх повторила рекорд України на відкритому повітрі, повторила рекорд змагань і встановила свій особистий рекорд (на відкритому повітрі).


Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 8)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: