07:20
Тринадцятий поверх. Художній фільм
07:40
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Добродій-Медуніверситет-ШВСМ - Галичанка-ЗУНУ

Проценко: «Цей сезон однозначно залишить позитивні враження»

Українець увійшов в число шести кращих стрибунів сезону «Діамантової ліги»
08 вересня 07:58
Проценко: «Цей сезон однозначно залишить позитивні враження»
Андрій Проценко / Фото: Ulf Schiller/Athletix.ch

Український стрибун у висоту Андрій Проценко прокоментував прес-службі ФЛАУ своє 4-е місце в фіналі «Діамантової ліги» в Цюріху (Швейцарія).

«Коли планка була ще не надто високо, думав, що сьогодні стрибатиму високо. Й поки все виконував на маленьких швидкостях, все було добре. А от коли почав бігти швидше, то все пішло трішки інакше. Від покриття дійсно залежить багато чого, як і від того, як ти підібрав розбіг. Хоча стрибати вище все одно можна було, про що, зокрема, свідчила спроба на 2.30. Але, можливо, це був не мій день».

Про сезон

«Я цілком задоволений сезоном, як і тим, що мені все ж вдалося потрапити до числа шести фіналістів «Діамантової ліги». Звісно, хотілося стрибнути бодай 2.30 метрів, але це спорт. Я намагався завести себе під музику, але, можливо, через те, що це вже кінець сезону, до того ж досить насиченого, емоцій не вистачало. На етапі в Лозанні мені вже теж було складно зібрати себе. До того ж на чемпіонаті світу, приміром, між спробами я завжди лягав і відпочивав, а перед спробами вже заводився. А тут такої можливості не було.

У будь-якому разі, цей сезон однозначно залишить позитивні враження. Коли всі активно готувалися до змагань, а я залишався в окупації, взагалі не знав, чи стрибатиму. Проте коли ми змогли звідти вирватися й сама країна дала спортсменам змогу виїжджати на збори й змагання, почало щось розвиднюватися й ми почали будувати бодай якісь плани».

Про складність виступів, коли в секторі було всього шість стрибунів.

«Так, нас було лише шестеро в секторі, тому змагання відбувалися досить швидко. Це трішки складно, адже ти змушений виконувати одну спробу за іншою. А якщо ще й припускаєшся помилки на якійсь з висот, доводиться миттєво відновлюватися й ледь не відразу стрибати знову».

Про рішення пропустити висоту 2.30 заради 2.32.

«Я думав, що Гаррісон і Ловетт подолали цю висоту, але з’ясувалося, що це зробив лише останній з них. Проте на той момент я вже вирішив переносити на 2.32».

Про виступ Гаррісона.

«Насправді, у нього такий стрибок, що він може як дуже високо злетіти, так і провалити змагання. Тому не можу сказати, що його виступ став для мене несподіванкою. Тим більше, як ми й говорили раніше, тут покриття більше підходило для силового стилю стрибка, який якраз і притаманний Гаррісону. Він піймав віддачу й стрибнув дуже добре. Але й Тамбері молодець, адже таки не віддав перемогу. Боротьба було досить цікавою».

Нагадаємо, у фіналі «Діамантової ліги» представлені сім українських спортсменів.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: