Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Рижикова прокоментувала невдалий виступ на чемпіонаті Європи-2024

Анна не зуміла вийти до фіналу Євро у бігу на 400 м з бар’єрами
10 червня 18:30
Рижикова прокоментувала невдалий виступ на чемпіонаті Європи-2024
Фото: Жорстка Атлетика

Легкоатлетка Анна Рижикова прокоментувала виступ на чемпіонаті Європи-2024 у бігу на 400 м з бар’єрами:

Хотілося вийти у кращому настрої і готуватися до завтрашнього фіналу. Але, на жаль, склалося як склалося. Налаштовувалася на боротьбу, на краще. Зробила все, що можу. Мабуть, трохи обманювала себе у плані готовності. Початок сезону склався дуже добре, все йшло чудово, мало гарні перспективи, гарний план. А потім десь щось збилося і намагалася вилізти з цієї ями, в яку потрапила. Тут (у Римі) вже відчувала себе добре, але, мабуть я дуже хотіла себе так відчувати, а склалося насправді... Не скажу, що через брак досвіду чи ще щось, просто не змогла.

Про результат забігу:

На що розраховувала на Євро? Якщо чесно вийшла і навіть не подивилася, який результат. Гадала, що там всі 56 секунд. Треба було цей результат показувати кілька стартів тому. А так – мало вистачити й цього, але дівчата всі зібралися, покоління змінюється, багато молодих, непоганих атлеток, який виїжджали і торік у Будапешті. Бачила (на ЧС-2023) цю дівчину з Чехії, вона бігла зі мною і перший забіг, і півфінал. Бачила, що вона перспективна, а тут вона боролася дуже добре і потрапила напряму у фінал. Це чемпіонат Європи, всі показують кращі результати.

Про високі результати опоненток та умови на Євро-2024:

Високі результати спортсменок у забігах? Чемпіонат додає свого, і гарна доріжка з гарним стадіоном. Умови в принципі приблизно близькі до ідеальних, бо стадіон гарно захищений від вітру. Не спекотно, але й не холодно. Нема дощу, бо весною була нестабільна погода на всіх стартах, а тут все класно, жодних зайвих перешкод. Всі хотіли у фінал, тому й бачимо такі гарні результати.

Про подальші плани:

Подальші плани? Не знаю. Як і завжди, після поганих виступів хочеться сховатися вдома від усього світу і щоб мене ніхто не бачив. Але це минає впродовж кількох днів. Наразі нічого не планую, треба поговорити з тренером. Естафета? Побачимо. У мене (у вівторок) вільний день, чому б і не пробігти естафету. Побачимо, кого поставлять у склад, може так треба було комусь, щоб ми протягли ту естафету на Олімпійські ігри, але там теж треба бігти.

Нагадаємо, що Рижикова у своєму забігу фінішувала п’ятою.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця