11:05
Телемагазин
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Юридична академія - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

Ткачук – про вихід в фінал чемпіонату Європи: «Вранішній біг трішки дивний»

Напередодні змагань в Мюнхені Вікторії вдалося розібратися з проблемами зі стопою
18 серпня 19:59
Ткачук – про вихід в фінал чемпіонату Європи: «Вранішній біг трішки дивний»
Фото: Євгеній Каранов / Суспільне Спорт

Легкоатлетка Вікторія Ткачук прокоментувала свій виступ в кваліфікації чемпіонату Європи-2022 в бігу з бар’єрами на 400 м.

Про враження від півфінального забігу

Десятий бар'єр із дівчатами атакували одночасно: ми потім передивилися. Поки не можу нічого сказати: напряму потрапили до фіналу – це було завдання мінімум. Задачу свою з тренером, яку він поставив по ритму, я також виконала по ходу дистанції. Тому можу сказати, що все заплановане вдалося. А те, що дівчата були близько, – це зрозуміло, бо результати у сезоні щільні. Тому 0.1-0.2 секунди на бар'єрах – майже нічого. Ми десять разів долаємо їх. Можна як додати, так і не додати на цих технічних моментах. Тому очікувано, що боротьба за фінал буде саме такою.

Про умови змагань і фізичний стан

Самопочуття нормальне. Ранішній біг трішки дивний, як для усього сезону, бо ми переважно бігаємо ввечері. Але всі дівчата у рівних умовах, крім тих, хто біг (кваліфікаційні) забіги. Потрібно було по сезону бігти швидше, щоб одразу потрапляти напряму до півфіналу. Це нові правила: комусь добре, комусь – ні. Якщо комусь не підходить, то можна було пробігти самостійно якесь тренування. Все очікувано та вчасно.

Про несподіванки від суперниць

Чи хтось здивував у кваліфікації? Дівчинка (27-річна німкеня Кароліна Крафчик), яка перша потрапила до півфіналу, пробігла хороші секунди – 54.32. Як для першого ранішнього бігу, це дуже хороший час. Вона нас трішки здивувала, бо ми з нею раніше бігали на комерційних змаганнях, і такі секунди вона не показувала. Але вона в себе вдома. Можливо, це їй додало сил.

Про відновлення після чемпіонату світу в США

Встигла з'їздити на ще одні змагання – етап Діамантової ліги. Весь час ми в дорогах – це не помічається й не впливає на результати змагань, бо маємо хороше відновлення. Усе, що від нас залежить, можемо зробити, незважаючи на дорогу та акліматизацію.

Етап у Монако? (Він був важливий), щоб відчути свою стопу, бо були з нею певні проблеми під час усього сезону. Нарешті можу сказати, що з нею я розібралася. У Монако я переконалася, що стопа вже в порядку. Вона мене турбувала два місяці й не давала виконати певні завдання. Етап у Монако був для моєї впевненості та для того, щоб допомогти виконати наступні завдання до чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що Ткачук стала другою у своїй сесії.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: