Тренер Магучіх: «Три тижні тренувалися в рідному Дніпрі – це дало Ярославі енергію, у неї очі засвітилися»

Тетяна Степанова – про перемогу титулованої спортсменки на турнірі у Львові
16 січня 22:00
Тренер Магучіх: «Три тижні тренувалися в рідному Дніпрі – це дало Ярославі енергію, у неї очі засвітилися»
Степанова та Магучіх / Фото - Facebook
Заслужений тренер України з легкої атлетики Тетяна Степанова поділилася емоціями після перемоги своєї підопічної бронзової призерки Токіо-2020 Ярослави Магучіх на Меморіалі Олексія Дем'янюка-2023 у Львові.

«Я дуже задоволена результатом. Кожен тренер хоче, щоб результат ріс і ріс. Але на цьому старті ми хотіли показати, що ми сильні, вільні. Ради, що нас сюди запросили. В такий час, коли літають ракети, ми змогли добре виступити. Зараз наше місто Дніпро дуже бомбили, багато хто постраждав. На мене це вплинуло, в душі було дуже важко. А Ярослава тримається».


«Минулі три тижні ми тренувалися в Дніпрі, в рідному місті. Це дало Ярославі енергію, у неї очі засвітилися. Для мене це головне. Коли ми були на зборах в Португалії, вона дуже плакала, хотіла додому. У нас там дуже хороші умови для тренування. У неї тато залишився в Дніпрі, бабуся. Їй вже багато років: Ярослава дуже хотіла побачити її. Ми приїхали, потренувалися і тепер їдемо до Бельгії. Нам допоміг наш менеджер знайти там будинок, де ми будемо жити. І вже з Бельгії будемо літати на змагання».


Результати Меморіалу Олексія Дем'янюка зі стрибків у висоту серед жінок.
Джерело: suspilne.media Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: