08:55
Таємниця Аляски. Художній фільм
09:20
THE FOOTBALL REVIEW

Хемілтон: «У другій половині сезону ми матимемо реальний шанс поборотися за перемоги»

Семиразовий чемпіон вважає, що різниця від Red Bull ще залишається
Хемілтон: «У другій половині сезону ми матимемо реальний шанс поборотися за перемоги»
Фото: Mercedes

Семиразовий чемпіон Ф-1 Льюїс Хемілтон відзначив прогрес Mercedes по ходу сезону:

Я уявляв таку гонку, мріяв про неї. Ніколи не знаєш, чи вийде. Я стартував на шинах Medium і на першому відрізку мені було важко утримуватись за суперниками. Зізнаюся чесно – тоді я подумав, що нічого хорошого з гонки знову не вийде.

Мені здавалося, що боротися за щось серйозне ми не зможемо, а про фініш за сім секунд від Макса я навіть подумати не міг. Але при цьому продовжував атакувати.

Другий відрізок був краще, ніж перший, а третій взагалі вийшов особливим. Взагалі гонка принесла безліч позитиву. Думаю, у другій половині сезону ми матимемо реальний шанс поборотися за перемоги.

Я дуже радий, що зміг пробитися нагору із сьомої стартової позиції. Для нас це величезний результат. Якби в кваліфікації я зміг нормально проїхати своє коло, то, можливо, виявився б на першому стартовому ряду – і тоді результат гонки міг би вийти зовсім іншим».

Говорячи про те, як він бачить актуальне розташування сил, Хемілтон натякнув, що конструкторам Mercedes вдалося зробити довгоочікуваний прорив у розумінні машини. Деталі він, щоправда, не розкрив.

Якщо подивитись на Макса, то він стартував десятим, закрутився – і все одно виграв. Це багато говорить про їхню машину. Але ми продовжуємо гонитву.

Ми знайшли дещо, тому тепер уже куди ближче до лідерів. Ми вже можемо успішно боротися з Ferrari – і, чесно кажучи, не так багато поступаємося Максу. Там що я дуже чекаю другої половини чемпіонату і пишаюся командою, яка не опустила руки, продовжуючи працювати.

Нагадаємо, що два етапи підряд пілоти Mercedes завойовували подвійний подіум.

Джерело: motorsport.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: