22:00
live
Інформаційний марафон
23:30
Футбол. Shakhtar Global Tour for Peace. Рома - Шахтар

Батько учасника Олімпіади убитий російськими окупантами

31 березня 19:26
Батько учасника Олімпіади убитий російськими окупантами

Учасник Олімпійських ігор в бадмінтоні артем Почтарьов в інтерв'ю SunSport розповів, що його батько був убитий російським окупантами під час численних бомбардувань Харкова:

Так важко дивитися, що зараз відбувається з моїм рідним містом, де я живу з 2014 року. Дивлюся новини, спілкуюся з друзями. Харків руйнується військовими рф.

У мене взагалі немає слів, це так боляче, особливо після того, що трапилося з моїм батьком. Його вбили. Мама і бабуся досі в Харкові. Вони не хочуть переїжджати. Вся надія на солдатів нашої армії, які мужньо захищають городян.

В Україні зараз немає безпечного місця. У західній частині країни більш-менш спокійно. Я перебуваю вдома в Києві, і в п'ятницю я почув найгучніший вибух за останній місяць. Вікна та стіни тряслися, багато автомобільних сигналізацій. Сумно дивитися, що вони роблять з Харковом, Києвом та іншими містами.

Я пишаюся українськими бадмінтоністами і тренерами, які приєдналися до наших сил територіальної оборони і армії. Це велика честь знати їх особисто. Я пишаюся усіма нашими волонтерами.

Що стосується моєї можливості піти в армію, то повинен бути досить справедливим і сказати, що я не впевнений, що зможу там сильно допомогти, не маючи військового досвіду. Але саме думки у мене були відразу після смерті батька.

Але я знаю, що буду робити. Зараз я пов'язаний з сільським господарством, тому зроблю все, щоб забезпечити українців продуктами харчування. Будемо працювати, щоб в цьому році був урожай. У мене є досвід в цій сфері. Я також несу відповідальність за свою сім'ю - бабусю, мати. Я повинен піклуватися про них.

І я не сумніваюся - ми переможемо!

окупанти вивезли в Донецьк дочку чемпіона України, який був убитий в Маріуполі.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.