Зараз 1
Вчора 19
Сьогодні 16
Завтра 4

Збірна України з бадмінтону U-17 завоювала бронзу на командному чемпіонаті Європи

Наші спортсмени були близькими до виходу в фінал турніру в Вільнюсі
10 серпня 2023р. 14:00
Збірна України U-17 / Фото - Facebook
У Вільнюсі (Литва) завершився командний чемпіонат Європи з бадмінтону у віковій категорії U-17.

Збірна України спочатку виграла всі три матчі в групі, а потім в 1/4 фіналу обіграла Польщу (3:0).

У півфіналі українці поступилися Туреччині (2:3). Матч за 3-е місце не проводився, тому наші спортсмени стали бронзовими медалістами турніру.

Склад української команди: Данило Сєдов, Владислав Кунін, Федір Тюрін, Єгор Романюк, Сергій Марущак, Іван Царегородцев, Олександра Боцман, Рая Альмалалха, Дарина Кошечкіна, Ярослава Ванцаровская, Анастасія Алімова, Марія Корягіна, Олександр Чирун.

Раніше Всесвітня федерація бадмінтону (BWF) залишила в силі заборону на участь російських і білоруських спортсменів в міжнародних турнірах.