Вчора 0
Сьогодні 0

« Будівельник » обіграв « Харківських Соколов » в самому результативному матчі сезону

У харків'ян все менше шансів на потрапляння в плей-офф
25 квітня 2021р. 15:33

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Харківські Соколи » програли « Будівельнику » з рахунком 99: 126, встановивши рекорд сезону за результативністю – 225 очок.

« Харківські Соколи » в першій чверті завдяки відмінній реалізації кидків і індивідуальній грі Чумакова виглядали краще.

При цьому « Будівельник » почав перехоплювати ініціативу лише в другій десятихвилинці, але швидко вийшов вперед. Але в кінцівці господарі зрівняли рахунок і пішли на велику перерву з рахунком 53:53.

У другій половині матчу « Будівельник » почав багато і вдало кидати триочкові, завдяки чому матч виявився дуже результативним. Отримуючи серйозну перевагу в нападі кияни в захисті зіграли не кращим чином. Показав більш щільну оборону, то різниця могла б бути більше ніж 27 очок.