« Дніпро » скоротив відставання в чвертьфіналі Суперліги

Наступний, четвертий матч серії, команди зіграють в Києві 20 травня
18 травня 2021р. 21:40
« Будівельник » поступився будинку « Дніпру » / фото - ФБУ

« Будівельник » поступився будинку « Дніпру » в третьому поєдинку чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги – 72:81.

З перших секунд суперники без зайвих приготувань кинулися на повних швидкостях в битву, яка для господарів могла стати вирішальною. І на перших хвилинах саме господарі були переконливими. Вони краще потрапляли і переважали в грі під щитами. І влучні триочкові Террела і Закурдаева після середини ігрового часу стартової чверті надали впевненості гостям разом з ігровою перевагою. Тому гості виграли дебют зустрічі, а на велику перерву вже мали 12 очок переваги.

Певні неприємності для гостей знову почалися з другої половини. Деякий час гості стримували натиск киян і все ж дозволили супернику скоротити відставання до дистанції менш десяти очок. Ще в середині четвертої чверті різниця балансувала на межі двох очок, але на цей раз остаточного перелому на користь киян, як в попередніх поєдинках, не відбулося. Тому серія продовжиться четвертим поєдинком в Києві.

Суперліга. Плей-офф. 1/4 фіналу. Третій матч.

« Будівельник » – «Дніпро» 72:81 ( 18:26, 11:15, 22:13, 21:27 ) Рахунок серії – 2: 1