« Харківські Соколи » дали бій « Дніпру » в заключному домашньому матчі

Господарі до останнього зберігали шанси на переможний результат
05 травня 2021р. 21:20
« Харківські Соколи » програли будинки « Дніпру » / фото - ФБУ

В рамках регулярного чемпіонату української Суперліги « Харківські Соколи » програли будинки « Дніпру » з рахунком 82:88.

У Харкові зустрічалися команди різного рівня майстерності і турнірних завдань. Харків'яни вже не претендують на місце в плей-офф, зате « Дніпро » ще бореться за друге місце за підсумками регулярного чемпіонату.

Втім вільні від турнірного тиску господарі розкуто і впевнено увійшли в гру і надалі не зменшували ритм. За весь час стартової чверті різниця в рахунку між суперниками не виросла більше чотирьох очок. А за підсумками першої половини фаворит поєдинку « Дніпро » лише на три очки випередив аутсайдера. Харків'яни при цьому істотно переграли суперника під щитами – 24:14. Правда і втрат господарі допускали також більше.

На початку третьої чверті дніпряне спробували взяти контроль над грою. І господарі досить швидко знову вирівняли гру, відігравши 8 очок відставання. Після закінчення 10-хвилинки « Соколи » навіть вийшли вперед.

І все ж у « Дніпра » виявилися сили на вирішальний ривок в заключній 10-хвилинці. Гості знову вирвалися вперед і вже не відпустили переможну перевагу.

Тому « Дніпро » четвертий раз в сезоні переміг « Харківських Соколов » і зробив крок до другого місця за підсумками регулярного чемпіонату.