« Харківські Соколи » сенсаційно перемогли « Київ-Баскет »

Столична команда вперше в сезоні поступилася « Соколам »
16 квітня 2021р. 22:50
« Харківські Соколи » здобули перемогу над « Київ-Баскетом » / фото - ФБУ

В рамках регулярного сезону української Суперліги « Харківські Соколи » здобули перемогу над « Київ-Баскетом » з рахунком 87:74.

У першій половині команди продемонстрували більш-менш рівну гру. Кияни реалізували 17 пострілів, з яких 4 з далекої, а харків'яни – 15, з яких третина через дуги. Гості зробили 26 підборів проти 17 у господарів, але « Соколи » в свою чергу краще грали командно – 11 передач проти 8. Варто відзначити, що обидва колективу багато помилялися, зробивши на двох 14 втрат ( 6 у господарів, 8 у гостей ). Загалом, на перерву « Київ-Баскет » пішов з перевагою в 3 очка, адже реалізував на три постріли з лінії більше.

Після перерви, а саме в третій чверті гра була рівною, про що демонструє її рахунок – 20:19. Однак, в заключній частині « Соколи » почали творити сенсацію. Їм вдалося реалізувати 6 далеких пострілів – це рівно половина за весь матч. Крім того, вони закинули три рази з фарби. Цього було достатньо для перемоги, адже столичні хлопці продемонстрували жахливу влучність – з 13 спроб, лише 3 потрапили в ціль. Як підсумок, перша перемога « Харківських Соколов » в сезоні над лідером турнірній таблиці.