Вчора 0
Сьогодні 0

« Хімік » перервав 5-матчеву переможну серію « Черкаських Мавп »

14-очкового гандикапу після другої і третьої чверті вистачили южненцам для перемоги
14 березня 2021р. 16:19

В рамках регулярного чемпіонату української Суперліги « Хімік » здобув перемогу над « Черкаськими Мавпами » з рахунком 75:68.

Колективи придивлялися один до одного в першій чверті і закинули лише 22 очка на двох.

У двох наступних чвертях господарі заробили гандикап в 14 очок. Гості виграли останню чверть в матчі, але для перемоги в матчі їм цього не вистачило.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард « Хіміка » Тайрелл Нельсон, заробив за матч 23 очка.

« Хімік » розташовується в середині турнірної таблиці.