« Київ-Баскет » програвав -19, але перевернув хід матчу з « Хіміком » і переміг

Лідери Суперліги в останній чверті зломили команду з Південного
21 березня 2021р. 16:15
Богдан Близнюк / Фото: ФБУ

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Київ-Баскет » зробив камбек і переміг « Хімік » в овертаймі з рахунком 80:71.

« Київ-Баскет » погано почав матч, оскільки ніяк не могли налагодити гру на підборі, і до того ж, була видна погана реалізація триочкових.

« Хімік » впевнено забрав першу половину матчу. Але в 3-й чверті кияни трохи налагодили гру в атаці, в основному за рахунок кидків з середньої дистанції. команді Айнарса Багатскіса також допомогло, що вони менше почали кидати через дуги.

У четвертій десятихвилинці « Київ-Баскет » повністю перевернув хід матчу. Намагаючись дорожити м'ячем, виграючи підбори, пресингуючи і дуже щільно граючи в захисті команда Багатскіса дала закинути супернику всього 6 очок. При цьому, кияни заробили 20 балів, що допомогло перевести матч в овертайм.

У додатковий час « Київ-Баскет » смів « Хімік », в основному, завдяки зусиллям всіх баскетболістів в захисті, і грі Богдана Блізнюка в атаці.