Вчора 0
Сьогодні 0

« Київ-Баскет » впевнено обіграв « Черкаські Мавпи » і достроково переміг в регулярному чемпіонаті

Завдяки впевненою другої чверті команда Багатскіса забезпечила собі загальну перемогу в матчі
25 квітня 2021р. 17:50

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Київ-Баскет » будинку впевнено обіграв « Черкаські Мавпи » з рахунком 90:67.

У першій чверті обидві команди показали конкурентне протистояння, в ході якого гості пішли на маленький перерва з перевагою в два очка.

Більш багатою на події виявилася друга чверть, де кияни показали як тактичну перевагу, так і рівень гравців. Хороша гра в захисті і швидкі атаки дозволили їм піти на велику перерву з перевагою в 19 очок.

Після великої перерви головним завданням киян було не розгубити перевагу. А вони не тільки з нею впоралися, але ще і збільшили перевагу до + 23 після фінального свистка.

Перемога допомогла « Київ-Баскету » достроково перемогти в регулярному чемпіонаті.