Розгорнути Згорнути

« Миколаїв » переміг « Одесу » і перервав 10-матчеву серію без перемог

Це четверта перемога останньої команди Суперліги
14 березня 2021р. 18:41

В рамках регулярного чемпіонату української Суперліги « Одеса » поступилася « Миколайови » з рахунком 72:76.

Гості жваво почали гру і вже до кінцівки першої чверті мали перевагу в 9 очок. Але після цього « Миколаїв » провалив другу чверть, поступившись за очками більш, ніж в два рази – 25:12. У наступних десятихвилинках вигравали тільки баскетболісти останньої команди Суперліги і їх зусиль вистачило для спільної перемоги в матчі.

Центровий « Миколаєва » Едріан набрав в матчі 25 очок і зробив 9 підбирань.

« Київ-Баскет » виграв в столичному дербі.