Сьогодні 0

« Одеса » здобула вольову перемогу в матчі з « Хіміком »

Одесити погано провели першу половину матчу
26 березня 2021р. 21:49

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги « Одеса » будинку виграла матч з « Хіміком » з рахунком 85:83.

« Хімік » заволодів перевагою на початку матчу і вже до середини першої чверті отримав перевагу в 10 очок. У другій десятихвилинці господарі спробували переломити хід гри, але спроби були марні.

У другій половині матчі « Одеса » заволоділа перевагою і дуже швидко почала скорочувати відставання.

За хвилину до кінця матчу господарі зрівняли рахунок зусиллями Кондракова, А на останніх секундах він же обікрав Нельсона і вивів під кільце блялока, Який приніс їм перемогу.