Прометей програв Калєву/Крамо у ЛЕБЛ
Бобров – про суперника у Єврокубку: «Дуже швидка команда, мобільна»
В’ячеслав сподівається, що команді вдасться нав’язати боротьбу Парижу
![Бобров – про суперника у Єврокубку: «Дуже швидка команда, мобільна»](/upload/iblock/104/10409af7ec58372a1114b39cad7f6066.png.webp)
Фото: Прометей
Важкий форвард Прометея В’ячеслав Бобров висловився про наступного суперника команди у Єврокубку Париж:
Дуже швидка команда, мобільна. Тренер хоче грати лише у швидкий баскетбол. Знаю, що буде багато фанів, які будуть штовхати команду вперед. Але і в нас будуть наші вболівальники, які прийдуть нас підтримати. Тому це буде дуже гарний для нас виклик, щоб показати, що ми та команда, що гідна грати в Єврокубку, що ми можемо грати проти дуже амбітних команд. Будемо починати з першої секунди, як сказав нам зараз тренер, нам потрібно показувати наш характер та жагу до перемоги.
Наскільки для вас важливо, щоб прийшли українці, які зараз перебувають у Франції, щоб вас підтримати?
Це дуже важливо, тому що багато людей далеко від України, і це такий хороший меседж для всіх українців – прийти підтримати українську команду Прометей. Невеличкий такий презент для них – побачити українців, українських гравців і наших легіонерів, що грають за нашу Україну.
Нагадаємо, що Прометей програв у останньому матчі ЛЕБЛ.
Коментарі 0